Organizacja pacjenta

Polska

W Polsce nie ma organizacji pacjentów. Jeśli nie masz Facebooka i chciałbyś skontaktować się z grupą znaną na Facebooku, skontaktuj się z Naevus Global.
Kliknij tutaj, jeśli chcesz założyć organizację pacjentów.

 

W Polsce nie ma organizacji pacjentów.
Ludzie Polsce znajdują się za pośrednictwem Facebooka.

Chcesz pomóc? Skontaktuj się z Naevus Global, aby zostać osobą kontaktową dla swojego kraju.
Chcesz jeszcze pomóc? Oto informacje o tym, jak założyć organizację.

Grupa Nevus Facebook Polska powstała przede wszystkim jako grupa wsparcia dla tych, których dzieci / inni krewni / przyjaciele lub osoby zainteresowane sobą urodziły się z wrodzonymi pigmentowymi znamionami (wrodzona postać melanocytowa – CMN). Ponieważ w Polsce lekarze nie mają doświadczenia z dużymi / dużymi / dużymi barwnikami i nadal trudno jest znaleźć wiarygodne informacje, stworzyliśmy tę grupę, aby pomóc rodzinom w wyszukiwaniu.

 

Informacje medyczne

Tutaj znajdziesz informacje medyczne przygotowane we współpracy z Naevus Global w 2019 roku.

Za informacje na tych stronach dziękujemy prof. Dr. Dr Veronica Kinsler, doktor; Harper Price, M.D. Ta strona internetowa nigdy nie zastąpi osobistej porady medycznej. Aby uzyskać takie porady, zawsze skontaktuj się z lekarzem, zarówno dla siebie, jak i dla swojego dziecka.

 

Centra wiedzy specjalistycznej

Aby znaleźć wiedzę specjalistyczną, wyszukaj informacje w innych krajach lub wyszukaj w Naevus Global Scientific Advisors (SAC).
Aby uzyskać poradę medyczną, lekarz może skontaktować się z Naevus International. Naevus International to sieć specjalistów i ekspertów ds. Wymiany informacji na temat CMN, której Naevus Global zapewnia wsparcie i reprezentację pacjentów.

 

Kontakt z przyjaciółmi za pośrednictwem mediów społecznościowych

Media społecznościowe

 

Return to information
Spread the love